Kontakt

Provozovna Vlašim
Po-Pá: 9:00-12:00 a 13:00-17:00
+420 317 844 711
Vlasákova 844, Vlašim 258 01
Máte nějaký dotaz? Napište nám

O nás

Naše společnost Sette s r.o. vznikla v roce 1994 spojením aktivit vynikajícího motocyklového závodníka pana Libora Podmola a podnikatele pana Jaroslava Kuklíka. Počátkem své existence se zabývala dovozem nových motocyklů ze sousedního Německa do České republiky a jejich prodejem převážně zájemcům z řad motocyklových závodníků.

V roce 1996 získala společnost od firmy KTM SPORTMOTORCYCLES Mattighofen statut výhradního a akreditovaného zástupce rakouských motocyklů KTM pro Českou republiku. Současně s tímto statutem se firma stala výhradním dovozcem tlumičů pérování holandské společnosti WHITE POWER. Od této doby začala společnost dovážet a prodávat motocykly KTM všech objemových tříd, pro všechny věkové kategorie zákazníků. Od nejmenších dětí až po dospělé zájemce.

Od počátku působnosti se společnost stala důležitým zástupcem značky KTM na českém motocyklovém trhu. Velice dobrou obchodní politikou a nabídkou špičkových motocyklů se v roce 2002 zařadila mezi první tři nejprodávanější motocyklové značky v České republice. V celosvětovém měřítku se rakouští výrobci motocyklů KTM svojí produkcí dostali na přední světové žebříčky výrobců motocyklů. Z 5 000 kusů motocyklů v roce 1995 se jejich produkce zvýšila cca na 80 000 ks motocyklů v roce 2005. V rámci svých obchodních aktivit naše společnost zřídila vlastní dealerskou síť prodejců po celé České republice, kde v roce 2005 pracovalo celkem 14 dealerů.

V roce 2000 naše společnost zřídila další provozovnu v Ostravě Martinově a od roku 2003 v Praze v Klíčanech. Při nákupu motocyklů mohou zákazníci využívat různé možnosti financování a to prostřednictvím leasingů nebo úvěrů.

Mezi další významnou a neméně důležitou aktivitu naší společnosti a značky KTM v České republice bezesporu patří sportovní činnost. Při této činnosti sami organizujeme různé terénní motocyklové závody a v rámci této činnosti se naši velice úspěšní jezdci zúčastňují nejprestižnějších závodů světa. Naši nejúspěšnější jezdci v závodech motokros a enduro jsou držitelé mnoha titulů Mistrů České republiky, Mistrů Slovenské republiky a Mistrů Evropy v terénních motocyklových soutěžích.

Cílem naší společnosti je zákazníkům nabízet stále něco nového, proto společnost, ve svých nově zřízených prostorách ve Vlašimi, nabízí komplexní služby pro motoristy, počínaje kvalitním obchodním centrem, kvalitním servisem motocyklů a konče výměnou pneumatik ve vybudovaném pneuservisu.